Sádrokartony

Rekonstrukce interiéru

Sádrokartony

a

půdní vestavby

Koupelny na klíč

Malování interiéru

Renovace stěn

Dlažby a obklady

Plovoucí podlahy

Vodoinstalace

a

elektroinstalace

Sádrokartony a půdní vestavby


Stavíte svépomocí či potřebujete zateplit a rekonstruovat podkroví a nemáte zkušenosti se suchou výstavbou resp. sádrokartony? Řešení Vám nabízíme my. Zateplíme, zapláštíme, rozpříčkujeme podkroví či jiné prostory dle Vašich potřeb. Na přání lze služby kompletovat i s dvěmi či třemi vrstvami malby, rozvody elektřiny, vody, topení, pokládkou podlahy apod.

Máte vysoké stropy? Váš strop je nehezký a oloupaný? Slyšíte od sousedů nad Vámi každé slovo a každý krok? Nabízíme pro Vás zvukovou i tepelnou izolaci a stropní podhled ze sádrokartonu. Řešení je to komfortní a veskrze praktické. Zmenší se prostor pro vytápění, tepelná izolace zajistí, že budete vyhřívat svůj byt a ne sousedův nad Vámi. Hluk se shora se minimalizuje. Do stropního podhledu lze snadno zabudovat bodová světla či jiné prvky dle Vašeho přání či roztahat nové rozvody.

Nejste spokojení s vnitřní strukturou místností? Sádrokartonové příčky umožní jednoduše rozčlenit interiér dle Vašich požadavků. Rozvody se jednoduše vbudují do příček. Pokud po čase budete chtít opět změnu, jednoduše se část odbourá a přestaví dle nových požadavků. Oproti klasickým mokrým stavebním postupům je výhodou rychlost, praktičnost a nenákladnost.

Doporučujeme!

VMdesign.cz - © 2008 KLAGIP sdružení    |    KLAGIP sdružení → Nabídka služeb → Sádrokartony a půdní vestavby