Rekonstrukce interiéru

Rekonstrukce interiéru

Sádrokartony

a

půdní vestavby

Koupelny na klíč

Malování interiéru

Renovace stěn

Dlažby a obklady

Plovoucí podlahy

Vodoinstalace

a

elektroinstalace

Rekonstrukce interiérů

Provádíme přestavby a rekonstrukce interiérů všeho druhu na klíč dle přání zákazníků. Pokud klient nemá jasnou představu o požadovaném vzhledu a stavebních úpravách, zpracujeme v součinnosti s ním návrh vlastní.

více o rekonstrukci interiéru

Sádrokartony a půdní vestavby

Stavíte svépomocí či potřebujete zateplit a rekonstruovat podkroví a nemáte zkušenosti se suchou výstavbou resp. sádrokartony? Řešení Vám nabízíme my. Zateplíme, zapláštíme, rozpříčkujeme podkroví či jiné prostory dle Vašich potřeb. Na přání lze služby kompletovat i s dvěmi či třemi vrstvami malby, rozvody elektřiny, vody, topení, pokládkou podlahy apod.

vice o Sádrokartony a půdní vestavby

Koupelny na klíč

Zajistíme kompletní rekonstrukci či stavbu nové koupelny. Celková rekonstrukce zahrnuje všechny práce včetně elektroinstalace, nové vodní přípojky či napojení odpadů. Dle dohody lze dodat i částečné práce dle přání zákazníka.

více o Koupelny na klíč

Malování interiéru

Provádíme veškeré malířské interiérové práce dle přání zákazníků. Jsme nápomocni odbornou radou i pomocí při výběru vhodných odstínů, které pokoj oživí a prostoupí dle specifických potřeb.

více o Malování interiéru

Renovace stěn

Máte zašlou a ošklivou omítku? Stěny ve Vašem bytě Vás spíše trápí než aby Vás těšily? Není nutné dělat štuky. My pro Vás máme unikátní řešení. Výsledkem jsou úžasné hladké stěny, snadno opravitelné a výborně vymalovatelné. Výsledek je srovnatelný se sádrokartonovou stěnou. Zkuste to a výsledek Vás přesvědčí.

DOPORUČUJEME

více o Renovace stěn

Dlažby a obklady

Dodáme a obložíme jakoukoli plochu dle Vašich potřeb. Dokonalý vzhled je pro nás samozřejmostí. Klasická pravidelná dlažba, rozmístění cik cak (cihličky), pravidelná dlažba na koso, cik cak na koso.

více o Dlažby a obklady

Plovoucí podlahy a renovace parket

Máte vybranou plovoucí podlahu dle Vašich představ a nevíte, na koho se obrátit? Hledáte někoho, kdo Vám poradí a dá vybrat ze širokého spektra dekorů?

více o Plovoucí podlahy a renovace parket

VMdesign.cz - © 2008 KLAGIP sdružení    |    KLAGIP sdružení → Nabídka služeb